W odpowiedzi na mail, który prawdopodobnie otrzymało wiele szkół wyższych Polsce[1]Z mojego doświadczenia wynika, że foliarze działają mniej więcej w podobny sposób. Charakterystyczne wysyłanie swoich manifestów do wszystkich bytów danej kategorii. (screenshot poniżej), IndicaSativa pragnie oświadczyć, że:

  • Jah jest prezydentem;
  • Jah jest kierownikiem;
  • Jah, Jah jest trenerem;
  • ja jestem jego zawodnikiem;
  • fakt, że PiS nie usadził samozwańczego prezydenta Jana Potockiego, świadczy o tym, że nie stanowi on w opinii obecnych władz żadnego zagrożenia.

Ponadto, IndicaSativa pragnie zauważyć, że organizacja przez tego manipulatora i naciągacza marszu w dn. 21 kwietnia, tj. dzień po 20 kwietnia, międzynarodowym święcie każdego jaracza/palacza/stonera/miłośnika cannabisu (gandzi/grassu/konopi/marihuany/marychy/palenia/trawy/weedu/zielonego/zioła) jest haniebną prowokacją.

Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości: 420 – 0 = 42. Jak powszechnie wiadomo, 42 jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

Powyższą widomość otrzymał jeden z uniwersytetów

Powtórzę raz jeszcze: Jah jest prezydentem.

[Fotografia tytułowa: protest przeciwko Donaldowi Trumpowi (Baltimore, 12 września 2016 r.); autor: Elvert Barnes; licencja: Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.]

Przypisy

Przypisy
1 Z mojego doświadczenia wynika, że foliarze działają mniej więcej w podobny sposób. Charakterystyczne wysyłanie swoich manifestów do wszystkich bytów danej kategorii.
Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany.